PokojeHotel Imperial posiada 33 w pełni wyposażone i funkcjonalne pokoje urządzone w stylu łączącym ponadczasową klasykę i funkcjonalność. Wszystkie pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach połączonych windą i schodami posiadają bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu zabezpieczony hasłem dostępu, płaski telewizor LCD, wbudowaną suszarkę do włosów, zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty, korkociąg, kieliszki, sejf elektroniczny, minibarek oraz szlafroki i pantofle dla naszych Gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w system klimatyzacji sterowany centralnie jak i wysokiej jakości czujniki przeciwpożarowe. Pokoje w naszym Hotelu są dostępne w konfiguracji Single / Twin / Double / Family i dzielą się na trzy kategorie: Classic, Premium i Delux


Single, Twin oraz Double Classic:

Podstawowe pokoje w konfiguracji jedno lub dwuosobowej z możliwością zakwaterowania w pokoju z jednym łóżkiem małżeńskich bądź dwoma osobnymi. Wszystkie pokoje jednoosobowe posiadają jedno duże wygodne łóżko o wymiarach 140x200cm


Single, Twin oraz Double Premium:

Pokoje o podwyższonym standardzie metrażowym w konfiguracji jedno lub dwuosobowej z możliwością zakwaterowania w pokoju z jednym łóżkiem małżeńskich bądź dwoma osobnymi. Wszystkie pokoje jednoosobowe posiadają jedno duże wygodne łóżko o wymiarach 160x200cm natomiast pokoje dwuosobowe zostały wyposażone w łóżko o wymiarach 180x200cm.
Pokoje typu Classic oraz Premium posiadają widok z okien na ulicę Wiślna bądź na podwórze.


Single, Double oraz Family Deluxe:

Są to pokoje o najwyższym standardzie, które dodatkowo posiadają pożądany widok z okien rozpościerający się na Rynek Główny zlokalizowane na drugim oraz czwartym piętrze. Wszystkie te pokoje wyposażone są w duże łóżka małżeńskie mierzące 180x200cm, przy czym pokój Familijny może pomieścić 2 osoby dorosłe i 2 dzieci na dodatkowych łóżkach.
W razie potrzeby możemy zapewnić odpłatnie dodatkową dostawkę dla osoby dorosłej bądź też udostępnić za darmo kołyskę dla niemowląt.