O Hotelu Imperial

Hotel Imperial jest miejscem, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Gości. Położenie w centrum Krakowa otwiera przed naszymi Klientami wiele możliwości spędzenia wolnego czasu, od spacerów po zabytkowych częściach miasta, przez udział w spektaklach znanych krakowskich teatrów, po spędzanie czasu w pijalniach czekolady czy kawiarniach. Rynek Główny i Stare Miasto pełne są kamienic, które swą architekturą nawiązują do gotyku, renesansu czy secesji, warto także przespacerować się uliczkami wokół rynku, by odkryć mniej znane, acz niezwykle czarujące zakątki Krakowa.

Po całym dniu pełnym wrażeń spędzonym na Starym Mieście, na Kazimierzu czy Zamku Wawelskim, będą mogli Państwo odpocząć w naszych pokojach, które zostały urządzone z dbałością o estetykę oraz wygodę przebywających w nich osób. Zapewnią one Państwu poczucie komfortu, odprężenie oraz pełną prywatność. Profesjonalni i uśmiechnięci pracownicy, są do Państwa dyspozycji 24h/dobę – gotowi pomóc w każdej kwestii. Recepcja hotelu znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, w której mieści się nasz Hotel.

Staramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa potrzeby, dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę dla zakochanych oraz rodzin z dziećmi, również biznesmeni przebywając w podróży służbowej znajdą u nas wszystko co niezbędne. Aby zapewnić Państwu relaksujący pobyt zatroszczyliśmy się nie tylko wygodne meble, ale także o możliwość zamówienia masażu, który przeprowadzają wykwalifikowani masażyści.

Jeśli poszukują Państwo hotelu w centrum Krakowa, gdzie na pierwszym miejscu zawsze jest Klient – zapraszamy do rezerwacji.

Formularz rezerwacyjny